W środę 27.04 w ZS nr 2 CKU w Pyrzycach odbył się Dzień Otwarty Szkoły. Mieliśmy przyjemność gościć uczniów z kilkunastu szkół z naszego regionu. Odwiedziło nas około 430 uczniów wraz z opiekunami.

W czasie tegorocznego Dnia Otwartego zaprezentowaliśmy praktyki zagraniczne realizowane  w ramach programu Erasmus+. Mieliśmy okazję zachęcić potencjalnych kandydatów do wyboru naszej szkoły opowiadając o praktykach, które odbywały się w ZS nr 2 CKU oraz tych, które obecnie realizujemy. Zaprezentowaliśmy również prezentację praktyk w formie multimedialnej.

Warto w tym miejscu wspomnieć, że informacje o realizowanych projektach są również przekazywane rodzicom i uczniom w czasie wyjazdów promocyjnych do szkół z regionu, a także w czasie targów edukacyjnych.

Mamy nadzieję, że wiedza na ten temat przyczyni się do decyzji o wyborze szkoły.

Aneta Jankowska
Marta Cywińska