Zdobywamy nowe kwalifikacje zawodowe

Dzięki zaangażowaniu p. Pawła Hawrylaka nauczyciela zawodowych przedmiotów elektrycznych dnia 19 marca br. uczniowie klasy 4 TEL uczestniczyli w szkoleniu w Centrum Kształcenia Zawodowego w Stargardzie, gdzie odbywał się kurs przygotowawczy do zdobycia świadectwa kwalifikacyjnego ODK SIMP, który pozwala na wykonywanie pracy na stanowisku eksploatacji. Na miejsce dowiózł nas bus szkolny ZS Nr 2 CKU.

Dnia 12 kwietnia uczniowie naszej szkoły przystąpili do niezmiernie wymagającego egzaminu, który miał decydować o ich przyszłości zawodowej. Uczniowie bez chwili zawahania odpowiedzieli na każde pytanie zadane przez egzaminatorów. Cała czwórka z powodzeniem uzyskała pozytywny wynik i teraz cieszą się nabytymi uprawnieniami. Do egzaminu przygotowali nas Pan Paweł Hawrylak, Pan Łukasz Fornalczyk oraz Pan Tomasz Wszoła, za co serdecznie dziękujemy.

Uczniowie kl. 4 TEL

Zdjęcie 1Zdjęcie 2Zdjęcie 3