Zakończenie Projektu

„Jesienna Akcja Wspólna Integracja”

dla Uczennic i Uczniów

Zespołu Szkół Nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego w Pyrzycach

6 grudnia 2023 roku uroczyście zakończyliśmy udział naszych uczniów w projekcie, którego głównym celem było zbudowanie warunków do nawiązania, utrwalenia i kontynuacji relacji interpersonalnych.

Podczas trwania projektu młodzież brała udział w interaktywnych warsztatach, w tym połączonych ze zwiedzaniem ciekawych miejsc w Szczecinie.

Odbyła się wycieczka do Muzeum Morskiego w Szczecinie połączona ze zwiedzaniem mariny oraz nauką wspólnego wiązania węzłów żeglarskich i pierwszej pomocy, zwiedzanie Pałacu pod Globusem – siedziby Akademii Sztuki w Szczecinie oraz warsztaty artystyczne, taneczne, gry i zabawy sportowe oraz zajęcia integracyjne z uczniami Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Pyrzycach.

Uczestnicy warsztatów mieli okazje poznać nowe miejsca, nowych ludzi, nawiązać relacje koleżeńskie.

Za udział w projekcie uczestnicy otrzymali drobne upominki od organizatora.

Zdjęcie 1Zdjęcie 2Zdjęcie 3Zdjęcie 4Zdjęcie 5Zdjęcie 6Zdjęcie 7Zdjęcie 8Zdjęcie 9Zdjęcie 10Zdjęcie 11Zdjęcie 12Zdjęcie 13Zdjęcie 14Zdjęcie 15Zdjęcie 16Zdjęcie 17Zdjęcie 18