W  dniu 07 marca 2022r po raz drugi odwiedziliśmy Kulinarne Atelier w Szczecinie, miejsce, które zostało stworzone dla miłośników i pasjonatów gotowania.

20 uczniów z naszej szkoły wzięło udział w warsztatach kulinarnych, które zostały przeprowadzone przez Pana Leszka Wodnickiego, uczestnika finałowej czternastki II edycji polskiego MasterChef oraz gościa specjalnego Konstanti Melnychuk  -  właściciela Monopoli pizza w Szczecinie.

Tym razem gościła kuchnia włoska. Była pizza neapolitańska, włoskie bułeczki z czerwonym pesto z suszonych pomidorów, spaghetti à la carbonara z panzettą i parmezanem przepyszne Tiramisu.

Koszt warsztatów i przejazdu został pokryty ze środków projektu „Wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe na rzecz rozwoju gospodarczego na obszarze Kontraktu Samorządowego „Pyrzyce+”.

Kolejny wyjazd  zaprowadzi nas do…………,  już niedługo. Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej.

Aleksandra Huczek

Justyna Migdalska

Zdjęcie 1Zdjęcie 2Zdjęcie 3Zdjęcie 4Zdjęcie 5Zdjęcie 6Zdjęcie 7Zdjęcie 8Zdjęcie 9Zdjęcie 10