„Wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe na rzecz rozwoju gospodarczego
na obszarze Kontraktu Samorządowego „Pyrzyce+””

Dnia 31 kwietnia br. uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami – panią Aleksandrą Huczek i panią Iloną Puzerewską, uczestniczyli w wycieczce do Poznania na targi POZNAŃ MOTOR SHOW, w ramach projektu KS Pyrzyce+.

To największe targi motoryzacyjne w Europie Środkowej, gdzie na zwiedzających czeka ekspozycja ukazująca niemal wszelką możliwą motoryzację, w tym premiery i nowości rynkowe. Były tam: samochody osobowe, sportowe, supercars, ciężarowe, kampery i przyczepy, motocykle wiele innych pojazdów oraz usług związanych z motoryzacją i mobilnością. Wszystko to robiło ogromne wrażenie.

Po zwiedzaniu targów uczniowie mieli możliwość jeszcze zwiedzenia Muzeum Sztuk Użytkowych w Zamku Królewskim w Poznaniu.

Bilety wstępu, przejazd został pokryty ze środków projektowych KS Pyrzyce+.

Zdjęcie 1Zdjęcie 2Zdjęcie 3Zdjęcie 4Zdjęcie 5Zdjęcie 6Zdjęcie 7Zdjęcie 8