12 stycznia 2024 r., tuż przed feriami, w piątkowe popołudnie, rozpoczęła się oficjalnie I sesja II kadencji Młodzieżowy Sejmik Województwa Zachodniopomorskiego

Radni MSWZ otrzymali z rąk Przewodniczącej Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego p. Teresy Kaliny oraz Dyrektora Sekretariatu ds. Młodzieży p. Arkadiusza Mazepy akty powołania do składu młodzieżowego organu doradczego. Złożyli także uroczyste ślubowanie.

Wśród 30 radnych reprezentujących całe Pomorze Zachodnie nie zabrakło również uczniów naszej szkoły. Wiktoria Pawlik oraz Igor Wilczek wraz z 4 innymi radnymi reprezentują okręg wyborczy nr 5 (powiaty: gryfiński, myśliborski, pyrzycki, stargardzki).

Serdecznie gratulujemy powołania oraz życzymy owocnej współpracy, znakomitych projektów, fascynujących wyzwań i rozwoju wśród nowych możliwości.

Zdjęcie 1Zdjęcie 2Zdjęcie 3Zdjęcie 4Zdjęcie 5Zdjęcie 6Zdjęcie 7