TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O MISTRZOSTWO SZKOŁY

W dniu 19.10.2022 r. w naszej szkole odbył się TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O MISTRZOSTWO SZKOŁY.

W zawodach udział wzięło 29 uczniów, którzy po losowaniu rozpoczęli zmagania systemem pucharowym. Po wielu godzinach gier do dwóch wygranych setów najlepszym zawodnikiem okazał się Paweł Wybrański z klasy II MPS, drugie miejsce zajął Jakub Fiałkowski z klasy III TI, trzecie miejsce Oktawian Jakubczyk z klasy III TPS.

Turniej był kwalifikacją do zawodów Powiatowych, które odbędą się 15.11.2022 r.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników, zapraszam do treningów w środy o godz. 14:05.
                                                                                       Krzysztof Szymański

Zdjęcie 1Zdjęcie 2Zdjęcie 3Zdjęcie 4Zdjęcie 5Zdjęcie 6Zdjęcie 7Zdjęcie 8Zdjęcie 9Zdjęcie 10