W poniedziałkowy poranek 23 października 2023r., wybraliśmy się na wycieczkę szkolną do Poznania. W wycieczce tej udział brali uczniowie z klas II TI, III mps BS,
III ele BS oraz V TE.

Wycieczkę rozpoczęliśmy od wizyty na Termach Maltańskich, które są największym ośrodkiem sportowo-rekreacyjnym w Polsce. Położony na północnym brzegu Jeziora Maltańskiego niedaleko ośrodka rekreacyjnego Malta i toru Kolejki Parkowej „Maltanka” wiodącej do Nowego ZOO w Poznaniu. Podczas pobytu skorzystaliśmy ze wszystkich atrakcji Aquaparku między innymi: basen z falami, basen rekreacyjno-wypływowy, basen solankowy, zjeżdżalnie itd. Wielkość kompleksu oraz mnogość atrakcji spowodowała, że wyjazd ten zapadnie nam na długo w pamięci. Kolejnym punktem było centrum handlowe połączone z drobnymi zakupami i pysznym jedzeniem.

Nasze zadowolenie najlepiej ukazują poniższe zdjęcia. 😊😊😊

Zdjęcie 1Zdjęcie 2Zdjęcie 3Zdjęcie 4Zdjęcie 5Zdjęcie 6Zdjęcie 7Zdjęcie 8Zdjęcie 9Zdjęcie 10Zdjęcie 11Zdjęcie 12Zdjęcie 13Zdjęcie 14