Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkolnym konkursie plastycznym pod tytułem "Oblicza autyzmu”. Konkurs organizowany jest w ramach Światowego Dnia Świadomości Autyzmu, który obchodzimy 2 kwietnia.

Celem konkursu jest pogłębienie wiedzy o autyzmie, a także uwrażliwienie na różnorodność społeczną, zwiększenie akceptacji osób dotkniętych autyzmem oraz rozwijanie myślenia twórczego i ekspresji plastycznej.

Zadaniem uczestników konkursu jest przygotowanie pracy plastycznej nawiązującej do tematu "Oblicza autyzmu”. Praca plastyczna może być wykonana w dowolnej technice płaskiej, w formacie maksymalnie do rozmiaru A3. Każda praca powinna zawierać na odwrocie informacje, tj. imię i nazwisko autora pracy, klasa.

Prace należy dostarczyć do gabinetu psychologa szkolnego do 31.03.2022 r. Dla laureatów konkursu przewidziane są nagrody.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 04.04.2022r.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami odnośnie autyzmu na poniższej stronie internetowej (zakładka: autyzm i zespół Aspergera):

psycholog szkolny Klaudia Bystrzak
                                                                                   pedagog szkolny Beata Pawłowska