SZKOLNY KONKURS

„CHEMIKÓW PORTRET WŁASNY”

Zapraszamy wszystkich UCZNIÓW do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Chemików portret własny”

Wiedząc, że drzemią w Was ukryte talenty plastyczne chcemy dać Wam możliwość podzielenia się nimi właśnie za pośrednictwem tego konkursu. Wasze prace konkursowe w formie wystawy będzie mogła podziwiać cała społeczność naszej szkoły, a po zakończeniu wystawy zostaną wywieszone w formie ekspozycji w sali chemicznej i opatrzone danymi autora.

Regulamin:

1. Uczestnikiem może być każdy uczeń ZS nr2 CKU
  2. Prace konkursowe mogą być pracami odtwórczymi z rysunków, zdjęć, plakatów, książek itp. Należy podać źródło pracy, autora i sprawdzić czy dzieło można kopiować i upowszechniać.
  3. Praca może być wykonana w dowolnym formacie i dowolną techniką (ołówek, węgiel, pastele, farby..)
  4. Konkurs trwa do końca listopada 2022
  5. Wykonane prace można oddawać do p. A. Bogusz, p. Inez Świerzyńskiej i p. Małgorzaty Cichockiej

Nauczyciele chemii i plastyki