Piękne Panie! Szanowni Panowie! Wszystkiego najlepszego!

Z okazji Waszego święta w piątek 8 marca w stołówce szkolnej, na długiej przerwie, odbył się krótki występ członków Samorządu, w którym wykorzystaliśmy znane i mniej znane skecze kabaretów: Hrabi, Ani Mru Mru oraz Hlynur.

Bardzo dziękujemy wszystkim przybyłym, tym bardziej że wyjątkowo zła pogoda nie zachęcała do przebycia drogi do internatu.

Życzymy wszystkim uśmiechu i dobrego humoru, bo to samo zdrowie!

I niech płeć przeciwna będzie Wam zawsze sprzymierzeńcem, przyjacielem i źródłem nieustającego szczęścia i radości!

Dziękujemy uczniom i uczennicom naszej szkoły, dzięki którym tego dnia mogliśmy wręczyć róże wszystkim Paniom pracującym w szkole – zarówno z grona pedagogicznego, jak i z administracji i obsługi.

Zdjęcie 1Zdjęcie 2Zdjęcie 3Zdjęcie 4Zdjęcie 5Zdjęcie 6Zdjęcie 7Zdjęcie 8Zdjęcie 9Zdjęcie 10