W tym roku – 2023 – stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymało 189 uczniów województwa zachodniopomorskiego. W tym zaszczytnym gronie znalazł się Krystian Sitarski uczeń klasy V Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki z naszej szkoły.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznawane jest uczniowi szkoły kształcącej w formie dziennej, która umożliwia uzyskanie świadectwa dojrzałości. Stypendium może otrzymać uczeń danej szkoły, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.

Stypendia PRM w Szczecinie wręczyli Zachodniopomorski Kurator Oświaty Katarzyna Koszewska i II Wicewojewoda Zachodniopomorski Mateusz Wagemann. W uroczystości uczestniczył również Poseł RP Zbigniew Bogucki oraz Wicekurator Jerzy Sołtysiak.

Zdjęcie 1Zdjęcie 2Zdjęcie 3Zdjęcie 4Zdjęcie 5Zdjęcie 6Zdjęcie 7Zdjęcie 8Zdjęcie 9Zdjęcie 10Zdjęcie 11Zdjęcie 12Zdjęcie 13