W dniu 14.03.2024 r. na sali gimnastycznej II LO Szczecin przy ul. Henryka Pobożnego 2 Szczecin, odbyły się regionalne zawody piłki koszykowej chłopców z cyklu "Licealiada". Uczniowie naszej szkoły po wygraniu rozgrywek powiatowych, przystąpili do turnieju z wielkimi oczekiwaniami, mocno zmotywowani. Niestety zespoły z Gryfina oraz Szczecina postawiły bardzo wysoko poprzeczkę zwycięstwa. Pomimo pozostawienia na boisku wszystkich sił i zaangażowania nie udało się pokonać bardziej doświadczonych zespołów. Ostatecznie Uczniowie ZS Nr 2 CKU Pyrzyce zajęli III miejsce w regionie województwa zachodniopomorskiego. Serdeczne gratulacje i podziękowania dla drużyny, która wystąpiła w składzie: Oliwier Alama, Jakub Białek, Mateusz Szymczak, Karol Gramburg, Filip Laszczyński, Fabian Popielarczyk, Kacper Sześciel, Jakub Matusiak, Oliwier Łabiszewski, Aleks Gajda, opiekun zespołu Krzysztof Szymański.

Zdjęcie 1Zdjęcie 2Zdjęcie 3Zdjęcie 4Zdjęcie 5Zdjęcie 6Zdjęcie 7Zdjęcie 8Zdjęcie 9