Witam, jestem modelowym absolwentem naszej szkoły. Jestem rozwinięty intelektualnie, dojrzały moralnie i emocjonalnie, otwarty na kulturę i świat. Pojawiłem się w czerwcu 2017 roku w publikacji zamykającej 50 lat ZS nr2 CKU im. Tadeusza Kościuszki w Pyrzycach. Nazywam się Tadeusz Kształcony. Imię Tadeusz odziedziczyłem po patronie naszej szkoły. Nazwisko Kształcony pozwoliłem sobie pożyczyć z nazwy szkoły.

Będę pojawiał się na stronie szkoły, co miesiąc, aby zaprezentować to wszystko, co wyda mi się ciekawe i intrygujące. Wcielę się w różne role.

I ROLA – TADEUSZ – HISTORYK                                          II  ROLA – TADEUSZ – MIŁOŚNIK ZAJĘĆ PRAKTYCZNYCH

III ROLA – TADEUSZ – PRYMUS                                               IV ROLA – TADEUSZ – MYŚLICIEL – BADACZ

Mam nadzieję, że nasze spotkania będą dla WSZYSTKICH ciekawe, motywujące do refleksji i pracy nad sobą.

Słowa do przemyślenia na listopad: „Dopóki człowiek potrafi podziwiać i kochać – pozostaje zawsze młody” – PABLO CASALS.