29 stycznia już po raz 31  odbył się Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  W tym roku Orkiestra grała pod hasłem "Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!" na rzecz walki szpitali z sepsą. W ramach akcji w Pyrzycach odbyły się fantastyczne koncerty, występy oraz licytacje przeróżnych fantów. Nie zabrakło również wolontariuszy z naszej szkoły. Uczniowie z technikum hotelarskiego, technikum żywienia i usług gastronomicznych oraz z branżowej szkoły pierwszego stopnia w zawodzie kucharz obsługiwali wszystkie punkty gastronomiczne,. Sprzedawaliśmy ciasta, zupy, pierogi i kiełbaskę z grilla.

Dziękujemy za wszystkie przepyszne ciasta, które zostały upieczone na tegoroczny finał oraz za zaangażowanie :)))

A. Huczek

Zdjęcie 1Zdjęcie 2Zdjęcie 3Zdjęcie 4Zdjęcie 5Zdjęcie 6Zdjęcie 7Zdjęcie 8Zdjęcie 9Zdjęcie 10Zdjęcie 11Zdjęcie 12Zdjęcie 13Zdjęcie 14Zdjęcie 15Zdjęcie 16Zdjęcie 17Zdjęcie 18