Dnia 26.04.2023 r. w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty Szkoły. W czasie tego dnia uczniowie ze ostatnich klas szkół podstawowych z całego regionu mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną naszej szkoły. W czasie tego Dnia nie mogło zabraknąć prezentacji programu Erasmus +, który jest niewątpliwie wielką wartością dla naszej placówki. Uczniowie, którzy brali udział w programie wraz z nauczycielami koordynującymi p. A. Jankowską i p. M. Cywińską przedstawili zasady działania tego programu w naszej szkole. Dzięki temu bardzo liczna grupa uczniów mogła dowiedzieć się więcej o tym programie, a my mogliśmy upowszechniać na szeroką skalę realizowane przez nas projekty.

Koordynatorzy

A. Jankowska
M. Cywińska

Zdjęcie 1Zdjęcie 2Zdjęcie 3Zdjęcie 4Zdjęcie 5Zdjęcie 6Zdjęcie 7Zdjęcie 8Zdjęcie 9