POWIATOWE ZAWODY TENISA STOŁOWEGO SZKÓŁ ŚREDNICH

W dniu 15.11.2022 r. zorganizowane zostały zawody z cyklu "Licealiada" w Tenisie Stołowym. Do turnieju zgłosiły się trzy szkoły powiatu pyrzyckiego ZS Nr 2 CKU, ZS Nr 1(ogólniak), SOSW Pyrzyce. Po wielu godzinach gier uczniowie naszej szkoły odnieśli cenne zwycięstwo, pokonując pozostałych uczestników tracąc zaledwie dwa sety. Drużyna Dziewcząt uplasowała się na trzecim miejscu.

Skład naszych zespołów:

Dziewczęta:

1.Oliwia Gajewska

2.Maja Ziomek

3.Amelia Szymik

Chłopcy:

1.Paweł Wybrański

2.Oktawian Jakubczk

3.Cyprian Halarewicz

REGIONALNE ZAWODY TENISA STOŁOWEGO

W dniu 23.11.2022 r. na sali gimnastycznej ll Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie przy ul. H. Pobożnego 2 zorganizowane zostały regionalne zawody Tenisa Stołowego z cyklu "Licealiada". Reprezentacja naszej szkoły: Paweł Wybrański, Oktawian Jakubczak oraz Cyprian Halarewicz po wielu zaciętych meczach zajęli lll miejsce w regionie.

Serdeczne gratulacje!

K. Szymański

Zdjęcie 1Zdjęcie 2Zdjęcie 3Zdjęcie 4Zdjęcie 5Zdjęcie 6Zdjęcie 7Zdjęcie 8Zdjęcie 9Zdjęcie 10Zdjęcie 11Zdjęcie 12