W środę 5 kwietnia w holu szkoły odbyło się kameralne, nieco spóźnione  podsumowanie I semestru nauki.

Puchar Dyrektora za najlepszą średnią ocen wśród techników zdobyła III klasa Technikum Elektrycznego.

Puchar za najlepszą średnią ocen wśród szkół branżowych zdobyła III klasa Branżowej Szkoły I stopnia Wielozawodowa.

Puchar za najwyższą frekwencję zdobyła IV klasa Technikum Informatycznego (4).

Tytuł Mistrza Szkoły otrzymał Jakub Jarząbek, uczeń III klasy Technikum Elektrycznego, którego średnia ocen to 4,95!

Wyróżnienia – dyplomy i słodkie upominki ufundowane przez Radę Rodziców otrzymali również uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce oraz uczniowie ze 100% frekwencją.

Wszystkim wyróżnionym bardzo serdecznie w imieniu całej społeczności szkolnej gratulujemy

i życzymy osiągania kolejnych wspaniałych sukcesów, spełniania marzeń i poczucia ogromnej satysfakcji z własnych dokonań i zdobytej wiedzy.

Życzymy wesołych, rodzinnych, kolorowych i zdrowych Świąt Wielkanocnych!

I niech już wreszcie zrobi się ciepło i na stałe zaświeci słońce! :)

Samorząd Uczniowski

Zdjęcie 1Zdjęcie 2Zdjęcie 3Zdjęcie 4Zdjęcie 5Zdjęcie 6Zdjęcie 7Zdjęcie 8Zdjęcie 9Zdjęcie 10