Fundacja Małych Stópek przyczyniła się do uratowania życia kilkudziesięciu dzieci, którym zapewnia wsparcie materialne przez pierwszy rok życia. Paczuszka dla Maluszka to akcja, podczas której zbieramy i przygotowujemy z ofiarowanych nam darów świąteczne prezenty dla dzieci, które uratowaliśmy od aborcji.

W tym roku po raz pierwszy uczniowie naszej szkoły włączyli się w tę ważną akcję. Włączyli się do niej bardzo chętnie i zupełnie bezinteresownie. Artykuły dla niemowląt zbieraliśmy przez cały ubiegły tydzień, żeby dziś skompletować i przekazać przygotowane prezenty. Mamy wielu wspaniałych uczniów. Dziękujemy serdecznie wszystkim zaangażowanym klasom i każdej osobie, która nie była obojętna na naszą prośbę.

Marta Cywińska
Aneta Jankowska