Z dniem 30 marca została oddana do użytku od dawna oczekiwana przez uczniów kierunków elektrycznych pracownia Montażu i obsługi instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych. Dzięki dofinansowaniu w wysokości 40 000zł przez Zarząd Powiatu Pyrzyckiego oraz zaangażowaniu uczniów i nauczycieli przygotowano pięć w pełni wyposażonych stanowisk.

Pracownia została między innymi wyposażona w stoły montażowe i warsztatowe, ścienne panele instalacyjne, torby narzędziowe, mierniki wielkości elektrycznych oraz urządzenia pomiarowe stosowane w odbiorach instalacji elektrycznych, silniki jedno i trój fazowe oraz podzespoły niezbędne do zabezpieczenia i budowy natynkowych instalacji elektrycznych.

Nowa klasopracownia wykorzystywana będzie do przeprowadzania zajęć praktycznych oraz egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe w kwalifikacji ELE.02 - montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych dla zawodu technik elektryk.

Łukasz Fornalczyk

Zdjęcie 1Zdjęcie 2Zdjęcie 3Zdjęcie 4Zdjęcie 5Zdjęcie 6Zdjęcie 7Zdjęcie 8Zdjęcie 9Zdjęcie 10Zdjęcie 11Zdjęcie 12Zdjęcie 13Zdjęcie 14Zdjęcie 15Zdjęcie 16Zdjęcie 17Zdjęcie 18Zdjęcie 19