Nasi najlepsi uczniowie - Stypendyści Prezesa Rady Ministrów nagrodzeni

We wtorek 29 listopada 2022 r., w I Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Szczecinie odbyły się uroczystości wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów.

Zespół Szkół Nr 2 CKU w Pyrzycach reprezentowali nasi dwaj najlepsi uczniowie: Krystian Sitarski z kl. 4 Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki oraz Michał Kulczyński z kl. 4 Technikum Informatycznego, którzy znaleźli się wśród 256 wyróżnionych uczniów z województwa zachodniopomorskiego. Nasi Stypendyści, którym  na uroczystości towarzyszył dyrektor szkoły,  Paweł Palczyński, odebrali dyplomy z rąk Wojewody Zachodniopomorskiego Zbigniewa Boguckiego oraz p.o. Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty Jerzego Sołtysiaka.

Stypendia Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2022/2023 przyznawane są na podstawie osiągnięć uczniów uzyskanych w roku szkolnym 2021/2022. Stypendium wynosi 300 złotych miesięcznie.

Bardzo serdecznie gratulujemy Krystianowi i Michałowi! Jesteśmy pełni podziwu nad Ich wynikami w nauce i dumni, że są uczniami naszej szkoły!

Zdjęcie 1Zdjęcie 2Zdjęcie 3Zdjęcie 4Zdjęcie 5Zdjęcie 6