W dniach 22.02.2022 r. - 28.04.2022 r. czteroosobowa grupa uczniów naszej szkoły w składzie Kożuchowski Mikołaj, Czapik Patryk, Urban Jakub, Szokaluk Nikodem pod opieką Pana Jakuba Dacko realizowała zajęcia pt. "Moje pierwsze zlecenie" w ramach projektu „Wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe na rzecz rozwoju gospodarczego na obszarze Kontraktu Samorządowego „Pyrzyce+””, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020, w ramach Działania RPZP.08.09.00 Wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe oraz uczniów uczestniczących w kształceniu zawodowym i osób dorosłych uczestniczących w pozaszkolnych formach kształcenia zawodowego w ramach Kontraktów Samorządowych.

Wynikiem naszego projektu było zbudowanie od podstaw AERATORA, który będzie służył do dbania o bieżnię i boisko szkolone. Maszyna została już przetestowana i jest w pełni sprawna. Mamy nadzieję, że maszyna będzie nam służyć przez długie lata.

Jakub Dacko

Zdjęcie 1Zdjęcie 2Zdjęcie 3Zdjęcie 4Zdjęcie 5Zdjęcie 6