Tradycyjny, mikołajkowy turniej badmintona odbył się 6 grudnia b.r. w Zespole Szkół Nr 2 CKU w Pyrzycach. Do rywalizacji zgłosiło się 16 uczniów i uczennic z techników i szkół zasadniczych.

W kategorii dziewcząt zwyciężyła Wiktoria Skrobisz, drugie miejsce zajęła Patrycja Farbotko, a trzecie Daria Przerada. Wszystkie trzy są uczennicami drugiej klasy Technikum Ekonomicznego.

W kategorii chłopców zwyciężył Daniel Kozakiewicz z klasy III Technikum Mechanizacji Rolnictwa, na drugim miejscu uplasował się Artur Witorzeńć z klasy IV Technikum Mechanizacji Rolnictwa, a trzeci był Bartosz Karwowski z klasy III Zasadniczej Szkoły Zawodowej - Mechanik Pojazdów Samochodowych.

Gratulacje, wraz z okazałymi pucharami, złożyła pani wicedyrektor mgr Jolanta Kocanowska-Hajduła.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na zajęcia w czwartki od godziny 15.15.