Dopiero co zakończyła się czwarta edycja kursu „PROJEKT M2” BUDOWA POJAZDU SAMOCHODOWEGO realizowanego w ramach Kontraktu Samorządowego Pyrzyce+.  a już zaczęliśmy kolejne zajęcia. W poprzednim roku szkolnym, po zawiłych ścieżkach tego skomplikowanego przedsięwzięcia  wybranych uczniów ZS Nr 2 CKU prowadzili Pan Dawid Szklarz i Pan Krzysztof Szydło. W roku szkolnym 2021/2022 nastąpiła zmiana i w miejsce Pana Krzysztofa trafił nasz nowy pracownik Pan Dariusz Okraska. Projekt ma na celu rozwijać wiedzę i umiejętności uczniów w zakresie budowy i mechaniki pojazdów. Uczniowie czynnie uczestniczą przy budowie modelu pojazdu z silnikiem 5.0 o mocy 313 KM. Różnorodność prac nie pozwalała na bezczynność podczas zajęć. Wykonywane zadania to: przygotowanie stanowiska pracy, rozpoznawanie podzespołów i zespołów pojazdu, demontażu podzespołów, czyszczeniu i renowacja, a także montaż i weryfikacja sprawności. Młodzież rozwija swoje nabyte dotychczas umiejętności, ale także nabywa nowych sprawności.

Z ciekawością czekamy na zdjęcia z obecnej edycji kursu :)

Zdjęcie 1Zdjęcie 2Zdjęcie 3Zdjęcie 4Zdjęcie 5Zdjęcie 6Zdjęcie 7Zdjęcie 8Zdjęcie 9Zdjęcie 10