KURS OPERATORA OBRABIAREK CNC

W dniu 08.10.2022r. po raz kolejny 6-osobowa grupa uczniów naszej szkoły rozpoczęła kurs kwalifikacyjny Operatora obrabiarek CNC w ramach Kontraktu Samorządowego "Pyrzyce + ". Kurs prowadzony jest przez Ośrodek Doskonalenia Kadr Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich w Szczecinie.

Ukończenie 60 – godzinnego kursu daje uczniom szanse na uzyskanie nowych umiejętności obsługi i programowania maszyn numerycznych  oraz podwyższa ich kwalifikacje zawodowe w branży obróbki mechanicznej metali.

Opiekun kursu

Anna Bogusz