Dołączyliśmy do akcji „Książka dla Seniora na Jesień", której głównym celem będzie stworzenie kącika bibliotecznego i wypromowanie spędzania wolnego czasu pensjonariuszy z książką.

Patronat nad akcją pełni Burmistrz Pyrzyc Marzena Podzińska, Wicestrosta Starostwa Powiatowego w Pyrzycach Ewa Gąsiorowska Nawój oraz Pyrzycka Biblioteka Publiczna.

PRZECZYTAŁEŚ KSIĄŻKĘ?
DAJ JEJ DRUGIE ŻYCIE. PODZIEL SIĘ Z SENIOREM
Z DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ.
PRZYNIEŚ KSIĄŻKĘ DO BIBLIOTEKI SZKOLNEJ!
STAMTĄD TRAFI DO SENIORA.

Uwaga!!!

Przyjmujemy TYLKO I WYŁĄCZNIE KSIĄŻKI W BARDZO DOBRYM STANIE LUB NOWE.

Każdy kto ma książkę, którą chciałby się podzielić, może przynieść ją do biblioteki szkolnej do 29 września.

Finał akcji odbędzie się 1 października podczas Dnia Seniora – zebrane książki zostaną przekazane do Domów Pomocy Społecznej w Pyrzycach oraz Żabowie.

KIEDY PODARUJESZ KSIĄŻKĘ, wrzuć na swój profil na Facebooku z hashtagiem #Ksiązkadlasenioranajesień, tym samym zaprosisz innych do akcji!