Co roku, 2 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Z tej okazji został zorganizowany szkolny konkurs plastyczny pod nazwą „Oblicza autyzmu”. Ideą tej inicjatywy było m.in. pogłębienie wiedzy o autyzmie wśród młodzieży.

Uczestnicy mieli za zadanie przygotować pracę w dowolnej technice, na temat podany w tytule konkursu. Prace były przyjmowane do 7 kwietnia.

Z przyjemnością przyglądałyśmy się kreatywnym pomysłom zobrazowanym na kartkach papieru. Prace konkursowe były bardzo różnorodne pod względem techniki wykonania oraz każda z nich była interesująca, dlatego też trudno było wyłonić tylko 3 zwycięzców. Postanowiono zatem nagrodzić WSZYSTKICH, którzy wzięli udział w konkursie.

Lista nagrodzonych w konkursie:

Alicja Nowakowska klasa: 3tż/5
Wiktoria Burda klasa: 3tż/5
Mariusz Brudnicki klasa: 2ti/5
Zuzanna Kołodziej klasa: 1kuch
Grzegorz Knapiński klasa: 3ti/5

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i bardzo dziękujemy za udział w konkursie. Równocześnie zachęcamy wszystkich uczniów szkoły do udziału w takich inicjatywach, jak konkursy.

Wręczenie nagród odbędzie się w środę 20 kwietnia o 10.25 w gabinecie psychologa szkolnego. Dla uczestników przewidziane są dyplomy oraz nagrody i słodkie upominki.

psycholog szkolny Klaudia Bystrzak
pedagog szkolny Beata Pawłowska