OGŁASZAMY KONKURS NA LOGO NASZEJ SZKOŁY

z okazji 55 rocznicy powstania szkoły!

Organizator konkursu

1. Organizatorem konkursu na opracowanie logo szkoły jest Dyrekcja i Nauczyciele przedmiotów informatycznych w ZSCKU w Pyrzycach
  2. Cel i przedmiot konkursu
    a) Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego graficznego symbolu (logo) dla ZSCKU w Pyrzycach z okazji 55-lecia szkoły.
    b) Logo wykorzystywane będzie przez Szkołę do celów identyfikacyjnych, reklamowych, korespondencyjnych, promocyjnych, itp.

Warunki uczestnictwa w konkursie

• Konkurs trwa od 20.01.2022r. do 27.01.2022r.
  • W konkursie mogą brać udział wszyscy uczniowie naszej szkoły, którzy zapoznali się z regulaminem konkursu.
  • Uczestnik jest zobowiązany przedstawić autorski projekt.

Forma prezentacji pracy konkursowej

• Projekt znaku graficznego (logo) powinien nadawać się do różnorodnego wykorzystania: reklama, Internet, plakat, ulotki.
  • Prace należy wykonać korzystając z dowolnej techniki (zalecana technika komputerowa)
  • Logo powinno charakteryzować się następującymi cechami;
    być czytelne i łatwe do zapamiętania,
    - w swojej grafice powinno zawierać: 55 lat (bo taką rocznicę obchodzi szkoła w tym roku) oraz obecne logo szkoły.
    - być łatwo identyfikowane dla naszej szkoły i wzbudzać pozytywne emocje,
    - logo nie powinno być skomplikowane pod względem graficznym i kolorystycznym.

Miejsce i termin składania prac konkursowych

Podpisane prace (imię i nazwisko, klasa) należy składać do dnia 27.01.2022r. do nauczycieli uczących informatyki:

• Jarosław Koselski
  • Przemysław Młoczkowski
  • Izabela Mikołajczak
  • Mateusz Fedoruk
  • Michał Jendraszczyk
  • Jarosław Stankiewicz
  • Joanna Różalska-Karpiniec

Rozstrzygnięcie konkursu

1. W wyniku postępowania konkursowego Komisja Konkursowa wyłania zwycięzcę konkursu.
  2. Dla zwycięzcy przewidziana jest nagroda.
  3. Komisja zastrzega sobie prawo do przedłużenia konkursu oraz niewybrania pracy zwycięskiej.
  4. Wyniki zostaną zamieszczone na stronie szkoły.
  5. Po ogłoszeniu wyników i przyznaniu nagrody zostanie zorganizowana wystawa, prezentująca wszystkie prace.

Izabela Mikołajczak