Cel i przedmiot konkursu

1. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego filmiku promującego zawód, którego uczysz się w naszej szkole. Traf w viral!
  2. Konkurs polega na wykonaniu filmu lub reportażu filmowego (w sposób konwencjonalny lub niekonwencjonalny) ukazującego zawód, w którym uczeń się kształci.
  3. Filmy mają prezentować i wyjaśnić czynności poszczególnych zawodów, charakteryzować zawód i stanowisko pracy.
  4. Filmiki będą wykorzystywane przez Szkołę do celów reklamowych, korespondencyjnych, promocyjnych, itp.

Warunki uczestnictwa w konkursie

• Konkurs trwa od 30.01.2022r. do 28.02.2022r.
  • W konkursie mogą brać udział wszyscy uczniowie naszej szkoły, którzy zapoznali się z regulaminem konkursu. Autorami jednej pracy nie może być więcej jak czterech uczniów.
  • Uczestnik jest zobowiązany przedstawić autorski projekt.

Forma prezentacji pracy konkursowej

• Zadaniem uczestnika konkursu jest nagranie filmu trwającego do 2 minut, który będzie opowiadał o jego zawodzie.
  • Filmik ma przedstawiać uczniów podczas pracy w zawodzie w ZSCKU.
  • Każda praca rozpatrywana będzie indywidualnie. Podstawowym kryterium oceniania będzie: pomysłowość, rzetelność, kreatywność i jakość nadesłanych prac.
  • Film zgłoszony do Konkursu musi nadawać się do publikacji w mediach społecznościowych, nie może zawierać elementów objętych prawami autorskimi osób trzecich.

Miejsce i termin składania prac konkursowych

Udostępnij link do filmiku na maila: do pani Izabeli Mikołajczak i pani Aleksandry Wancerz.

Rozstrzygnięcie konkursu

• W wyniku postępowania konkursowego Komisja Konkursowa wyłania zwycięzcę konkursu.
  • Uczniowie biorący udział w konkursie otrzymają punkty dodatnie z zachowania. Dla zwycięzcy przewidziana jest nagroda.
  • W wyniku postępowania konkursowego Komisja Konkursowa wyłania zwycięzcę konkursu i wykorzystuje filmik do promocji szkoły.