OGŁASZAMY KONKURS

na aplikację „języki obce w zawodzie”

1. Organizator konkursu

Organizatorem konkursu na aplikację do nauki języka obcego w zwodach jest Dyrekcja ZS Nr 2 CKU w Pyrzycach oraz nauczyciele: Agnieszka Kukuła, Aleksandra Wancerz, Izabela Mikołajczak, Katarzyna Banaszczyk oraz Michał Jendraszczyk

1. Cel i przedmiot konkursu
    1. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszej aplikacji do nauki języka obcego w zawodzie oraz
    2. Wykorzystanie aplikacji przez nauczycieli językowych na lekcji.

1. Warunki uczestnictwa w konkursie
  • Konkurs trwa od 14.11.2022r. do 08.12.2022r.
  • W konkursie mogą brać udział wszyscy uczniowie naszej szkoły, którzy zapoznali się z wymogami konkursu.
  • Uczestnik jest zobowiązany przedstawić autorski projekt.
  • Szkoła zastrzega sobie prawo do wykorzystywania aplikacji na lekcji

1. Wymogi dotyczące pracy konkursowej
  • Prace należy wykonać w aplikacji mobilnej lub internetowej.

Aplikacja powinna;

• być czytelna i łatwa do zapamiętania,
  • w swojej treści powinna zawierać: słownictwo do wybranego języka oraz zawodu
  • być łatwo identyfikowana z naszą szkołą
  • wzbudzać pozytywne emocje,
  • być zaawansowana pod względem graficznym i kolorystycznym.
  • charakteryzować się różnorodnością zadań
  • posiadać możliwość dostosowania zadań do własnych potrzeb (powtarzanie zadań, zadania na słówka, zdania, zwroty itp.)

1. Termin wykonania prac konkursowych

Termin ostateczny wykonania aplikacji to 08 grudnia 2022 roku. Wyłonienie zwycięskiej prezentacji nastąpi po indywidualnej prezentacji własnej aplikacji przed komisją, w której skład wchodzą:

• Agnieszka Kukuła
  • Aleksandra Wancerz
  • Izabela Mikołajczak
  • Michał Jendraszczyk

Prezentacje aplikacji odbędą się w dniu 09 grudnia 2022 r.

1. Opiekun techniczny

Opiekunem technicznym konkursu jest Pani Aleksandra Wancerz. Pytania dotyczące aplikacji prosimy kierować pod adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1. Materiał językowy

Zakres słownictwa do wykorzystania podczas przygotowywania aplikacji dostępny u nauczycieli języków obcych: Agnieszka Kukuła, język angielski, sala nr 10; Katarzyna Banaszczyk, język niemiecki, sala nr 37

1. Nagrody

Za zajęcie miejsc 1-3 przewidywane nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy konkursy otrzymają ocenę z przedmiotu (do wyboru) język obcy zawodowy lub informatyka.