1. Zachęcamy uczniów ZSCKU do wzięcia udziału w Konkursie na „Animacje układu chemicznego lub biologicznego.” Konkurs skierowany jest dla wszystkich uczniów, którzy interesują się tworzeniem animacji. Sprawdź swoje możliwości!
  2. Do konkursu można zgłaszać materiały zrealizowane w dowolnej technice animacji. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest indywidualne wykonanie przez jednego ucznia animacji. Możliwość wykonania pracy w GIMP, ale dozwolone są również inne programy do tworzenia animacji.
  3. Oceniane będzie: merytoryczne wykonanie animacji, kreatywność, zaawansowanie.
  4. Jeżeli chodzi o animacje z przedmiotu biologia mile będą widziane prace z takich zagadnień jak: układ pokarmowy, układ oddechowy, układ krążenia, układ moczowy, układ nerwowy, narządy zmysłów, układ hormonalny, rozmnażanie i rozwój człowieka. Więcej informacji u pani Inez Świerzyńska.
  5. Jeżeli chodzi o animacje z przedmiotu chemia to więcej informacji i zakres zagadnień udzieli pani Agnieszka Maciejska.
  6. Prace prosimy wysłać na maila nauczyciela uczącego informatyki: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz do nauczycieli uczących biologii i chemii.
  7. Konkurs trwa od 15.01.2024r. do 15.02.2024r.

Izabela Mikołajczak

Zdjęcie 1Zdjęcie 2

© 2024 ZS Nr 2 CKU
Realizacja: Wojciech Grabowski
Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies - przeczytaj więcej zaakceptuj