Powiedzenie ”Obyś żył w ciekawych czasach” dotknęło niestety właśnie naszego pokolenia. Żyjemy w szczególnym czasie. COVID-19 wpłynął na życie wielu ludzi – zwłaszcza dzieci i nastolatków – w sposób, jakiego świat jeszcze nie widział.

Izolacja, dystans społeczny i obowiązek noszenia maseczki, to nie tylko środki ochrony przed ryzykiem zakażenia, ale również czynniki sprzyjające rozwojowi schorzeń psychicznych. Chroniczny stres, niepokój i poczucie bezradności wpływają  na rozwój społeczny u najmłodszych.

Dzieci, które stanowią 28% światowej populacji. Potrzebują stabilizacji i bezpieczeństwa na każdym etapie rozwoju.

Dlatego konferencja dedykowana była przede wszystkim rodzicom.

Ucieszył nas niezmiernie fakt, że tak wiele osób zaszczyciło nas swoją obecnością.

Konferencja miała zasięg powiatowy, na której pojawili się Burmistrz Pyrzyc, dyrektorzy szkół, przedstawiciele ośrodków pomocy społecznej, policji, specjaliści szkolni oraz rodzice.

Szczególne podziękowania chcielibyśmy wyrazić pod adresem prelegentów, bez których wydarzenie to nie mogłoby się odbyć.

Jest nam bardzo miło, że zechcieli Państwo poświęcić swój czas i aktywnie uczestniczyć w konferencji.

Jeżeli zechcą Państwo podzielić się z nami swoimi wrażeniami z konferencji, zachęcamy do kontaktu mailowego - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zdjęcie 1Zdjęcie 2Zdjęcie 3Zdjęcie 4Zdjęcie 5Zdjęcie 6Zdjęcie 7Zdjęcie 8Zdjęcie 9Zdjęcie 10Zdjęcie 11Zdjęcie 12Zdjęcie 13Zdjęcie 14Zdjęcie 15Zdjęcie 16Zdjęcie 17Zdjęcie 18