„Ekologiczny technik”

Podczas wakacji rozpoczęto prace nad parkingiem ekologicznym przed wejściem do szkoły ZS CKU w Pyrzycach. Przygotowano podłoże do nasadzeń nowych roślin, uporządkowano teren, utwardzono miejsca pod stojaki rowerowe. Projekt ten finansowany jest z funduszy WFOŚiGW w Szczecinie oraz przez jednostkę samorządową Starostwo Powiatowe w Pyrzycach. Zamontowano również stojaki na rowery i hulajnogi, z których uczniowie chętnie korzystają. Wrzesień przywitał Nas piękna pogodą i uczniowie drogę do szkoły pokonują jednośladami, wykorzystując miejsca parkingu ekologicznego przed szkołą. Pojawiły się nowoczesne ławki i kosze na śmieci. Robi się miło i przyjemnie a przede wszystkim ekologicznie. Miejsce , które mamy zamiar stworzyć czeka jeszcze na nasadzenie roślin, które niebawem się pojawią oraz na wykończenie powierzchni między nimi.

Z tego miejsca należy podziękować za nadzór nad pracami pracę panu kierownikowi oraz panu Markowi za wykonana pracę.

Dziękujemy!!!

Justyna Migdalska