Pragniemy poinformować, iż Zespół Szkół Nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego w Pyrzycach otrzymał dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie oraz Starostwa Powiatowego w Pyrzycach na stworzenie ekologicznych miejsc do parkowania rowerów i hulajnóg na terenie szkoły.

Celem tego projektu jest pobudzenie prawidłowych zachowań ekologicznych uczniów i pracowników szkoły. Projekt zakłada zagospodarowanie przestrzeni przed wejściem głównym do szkoły w miejsca do przechowywania transportu ekologicznego, a także stworzenie miejsca do odpoczynku dla uczniów i gości naszej szkoły. Nasadzenie roślin wieloletnich pozwoli drobnym zwierzętom zadomowić się w okolicy naszej szkoły.

Mamy nadzieję, że powstanie bardzo przyjemne miejsce.

Justyna Migdalska

Zdjęcie 1Zdjęcie 2Zdjęcie 3Zdjęcie 4Zdjęcie 5Zdjęcie 6Zdjęcie 7Zdjęcie 8Zdjęcie 9