Dnia 25 września 2024 r. naszą szkołę odwiedzili przedstawiciele EduPower oraz Global Wind Service z prelekcją wprowadzającą w wydarzenie organizowane w dniach 8-9 października 2024 r. w Netto Arena Szczecin.

W dniu 9 października 2024 r. uczniowie klasy 4 i 5 technikum elektrycznego wraz z opiekunami udali się na EduPower2024 w celu udziału w warsztatach, szkoleniach i prezentacjach z branży energetycznej.

W ramach doskonalenia zawodowego uczniowie spotkali się z ekspertami, których zadaniem było wyjaśnienie jakie możliwości dają odnawialne źródła energii, jak rozwija się branża OZE i elektromobilność oraz pokazanie, że praca marzeń w branży energetycznej i OZE jest na wyciągnięcie ręki.

Organizatorom EduPower dziękujemy za zaproszenie, a wystawcom za rozmowy i poświęcony naszym uczniom czas.

Łukasz Fornalczyk

Zdjęcie 1Zdjęcie 2Zdjęcie 3Zdjęcie 4Zdjęcie 5Zdjęcie 6Zdjęcie 7Zdjęcie 8Zdjęcie 9Zdjęcie 10Zdjęcie 11Zdjęcie 12Zdjęcie 13Zdjęcie 14Zdjęcie 15