W piątek 29 października dziewczyny z Samorządu Uczniowskiego, silnie wspomagane przez nauczycieli przedmiotów zawodowych – panie Ilonę Puzerewską i Aleksandrę Huczek - zorganizowały na długiej przerwie Dzień Zdrowego Odżywiania, czyli kolorowy i zdrowy, warzywno-owocowy poczęstunek dla wszystkich.

Akcja zorganizowana została w celu promowania zdrowego odżywiana, podkreślenia, jak ważne dla naszego zdrowia, kondycji i urody jest to, co jemy.

Dzięki akcji udowodniłyśmy, że takie potrawy jak pizza, chipsy, frytki, lody czy ciasta również mogą być zdrowe – POD WARUNKIEM, ŻE ZOSTANĄ ZROBIONE Z WARZYW I OWOCÓW! :)

Wszystko, co znalazło się na stołach – zniknęło w ciągu 20 minut przerwy! Cieszymy się, że smakowało! Okazuje się, że młodzież lubi warzywa i owoce! Czyli jest nadzieja! :)

Akcja została zorganizowana w ramach programu, do którego przystąpiła wcześniej cała szkoła – czyli Grosz do Grosza. Dzwonek na Obiad.

Dziękujemy wszystkim,
którzy wspomogli akcję, przynosząc warzywa, owoce i gotowe ciasta :)

Joanna Pniewska

Ilona Puzerwska