W nawiązaniu do podpisanego porozumienia o współpracy pomiędzy Zespołem Szkół Nr 2 CKU w Pyrzycach a Instytutem Gospodarki Przestrzennej i Geografii Społeczno-Ekonomicznej Uniwersytetu Szczecińskiego informujemy uczniów klas piątych technikum o organizowanych przez Uniwersytet Szczeciński dniach otwartych.
Harmonogram dni otwartych: HARMONOGRAM DNI OTWARTYCH.

NA WSZYSTKIE ZAJĘCIA OBOWIĄZUJĄ ZAPISY!

Ze strony Instytutu dr Rafał Szymański oferuje całodniową opiekę podczas tego wydarzenia zarówno dla zorganizowanej grupy, jak również wszystkich uczniów szkoły, którzy podejmą decyzję o indywidualnych odwiedzinach Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania (proszę wówczas o przesłanie wiadomości e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).