Jest nam bardzo miło poinformować, że w okresie od 15.09.2021 r. do 15.02.2022 r. nasza szkoła uczestniczyła w Ogólnopolskim Konkursie „Na sportowo jest zdrowo – szkolny program wychowania zdrowotnego”, realizowanym przez Studium Prawa Europejskiego. Celem konkursu było wskazanie, jak ważną rolę w życiu ucznia pełni edukacja prozdrowotna w szkole oraz promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia. Wykonaliśmy 10 zadań zgodnie z regulaminem konkursu, za które otrzymaliśmy maksymalną liczbę punktów. Zrealizowane zadania dotyczyły między innymi aktywności fizycznej, zdrowego odżywiania, używek oraz bezpiecznego zachowania w szkole, domu i na ulicy. Dzięki zaangażowaniu uczniów i ciężkiej pracy nauczycieli wychowania fizycznego zdobyliśmy upragniony certyfikat.