W ubiegłym tygodniu wolontariuszki z klasy pierwszej technikum hotelarskiego  wzięły udział w akcji “Blaski wolontariatu“ organizowanej przez Stowarzyszenie POLITES ze Szczecina.

Dziewczyny odwiedziły Szkołę Podstawową im. K. Makuszyńskiego w Lipianach, Szkołę Podstawową im. J.Korczaka w Pyrzycach, Szkołę Podstawową im. L.Teligi w Pyrzycach oraz Przedszkole Publiczne w Żabowie, aby rozdać dzieciom 200 sztuk odblasków otrzymanych ze Stowarzyszenia POLITES, a także porozmawiać z dziećmi o bezpieczeństwie na drodze. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie w wyżej wymienionych placówkach, a Stowarzyszeniu POLTES za możliwość współpracy przy tak ważnej dla bezpieczeństwa akcji.

Koordynatorzy

Marta Cywińska, Aneta Jankowska

Zdjęcie 1Zdjęcie 2Zdjęcie 3Zdjęcie 4Zdjęcie 5Zdjęcie 6Zdjęcie 7Zdjęcie 8Zdjęcie 9