Dnia 29 stycznia 2024r. Narodowa Agencja Programu Erasmus+ ogłosiła wyniki konkursu wniosków o akredytację złożonych w terminie do 19 października 2023r.

Miło nam poinformować że ZS Nr 2 CKU w Pyrzycach znalazł się w gronie 54 placówek oświatowych z całej Polski, które otrzymały w tym roku akredytację na realizację projektów w Programie Erasmus+ w sektorze kształcenia zawodowego. Nasz wniosek został bardzo dobrze oceniony i uzyskał 25 miejsce w ogólnopolskim rankingu. Przyznanie Akredytacji jest gwarancją regularnego otrzymywania dofinansowania na działania związane z mobilnościami.

Możliwość udziału uczniów i kadry  programu Erasmus+ jest ogromnym wyróżnieniem dla naszej szkolnej społeczności i z pewnością wykorzystamy nasze wcześniejsze doświadczenie, aby realizowane projekty były na jak najwyższym poziomie.

Jest to bardzo dobra wiadomość dla obecnych i przyszłych uczniów naszej szkoły.

Koordynatorzy projektów mobilnościowych
Aneta Jankowska i Marta Cywińska