O tym, co wydarzyło się tragicznej nocy przed piętnastoma laty, wiedzieli tylko Leo i Diana. Była to noc ich śmierci. Kiedy na torach kolejowych znaleziono poszarpane ciała, zatrzymało się życie kilku mieszkańców miasta. Przede wszystkim życie Napa Dumasa, brata bliźniaka Leo. Tym bardziej, że tej samej nocy zaginęła jego ukochana dziewczyna, Maura. Żeby ją odnaleźć i dowiedzieć się, co przydarzyło się bratu, Nap wstąpił do policji. Ale mimo podejmowania różnych tropów wciąż nic nie wie. Aż do poranka, kiedy do jego drzwi puka dwójka policjantów.

Nap rozpaczliwie chce zrozumieć, co wydarzyło się tamtej nocy...Ale pytań jest coraz więcej – o dziewczynę, którą kochał, przyjaciół z dzieciństwa, o których myślał, że ich zna, o opuszczoną bazę wojskową, niedaleko której dorastał, i o Leo i Dianę...których śmierć skrywa tajemnicę dużo mroczniejszą, niż Nap przypuszczał.

Harlan Coben to mistrz wciągających historii i dynamicznych zwrotów akcji, które kuszą czytelnika już od pierwszej strony. I szokują na ostatniej...

Fragmenty tego fascynującego thrillera czytał – w całkowitych ciemnościach, jedynie przy latarce

nasz absolwent Paweł Poźlewicz podczas VIII Nocy w bibliotece  z 25 na 26 października 2018 roku.

Zdjęcie 1Zdjęcie 2Zdjęcie 3Zdjęcie 4

© 2024 ZS Nr 2 CKU
Realizacja: Wojciech Grabowski
Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies - przeczytaj więcej zaakceptuj