Znowu przeniosło kogoś do świata fantasy?!

Wracając z supermarketu, Subaru Natsuki, licealista jakich wielu, zostaje nagle przeniesiony do innego świata. Jednak na miejscu nie ma śladu po osobie, która go ściągnęła, a sam główny bohater dość szybko pakuje się w kłopoty, zostaje bowiem napadnięty przez rabusiów. Z opresji ratują go tajemnicza srebrnowłosa piękność  i jej pomocnik – duch, z wyglądu przypominający kota. Pragnąc się odwdzięczyć, Subaru obiecuje pomóc w odzyskaniu pewnej skradzionej rzeczy. Kiedy już mają złapać złodzieja, zostają zaatakowani i giną... A przynajmniej powinni zginąć.

Subaru odzyskuje przytomność w miejscu, w które został przeniesiony ze swojego świata. Powrót przez śmierć, czyli restart po śmierci okazuje się jedyną nowa zdolnością, jaką został obdarzony. Dzięki niej pragnie rozwiązać nawet najbardziej beznadziejne sytuacje i ratować poznaną niedawno dziewczynę.

Popularna w Japonii web novel, powieść zazwyczaj zawierająca ilustracje w stylu mangi lub anime, skierowana głównie do młodzieży i młodszych dorosłych.

"Re:Zero"  to książka przyniesiona przez jednego z uczniów III klasy Technikum Informatycznego , który 22 października podzielił się nią z resztą klasy, czytając fragment na głos.

Zdjęcie 1Zdjęcie 2

© 2024 ZS Nr 2 CKU
Realizacja: Wojciech Grabowski
Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies - przeczytaj więcej zaakceptuj