• 19-12-2018

  Data opublikowania

 • Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Twórca tekstu

 • Dnia 17 grudnia 2018 został rozstrzygnięty konkurs plastyczno-językowy. Uczniowie mieli za zadnie stworzyć oryginalną kartkę świąteczną z życzeniami w języku niemieckim. Głównym celem konkursu było rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych oraz językowych. Prace były oceniane pod względem pomysłowości, estetyki pracy oraz poprawności językowej.

  Wyniki konkursu:

  I miejsce – Jakub Kasprzak I TMRiA

  II miejsce – Natalia Adamiak II TE

  III miejsce – Natalia Domańska, Natalia Kwiatkowska II TŻ

  Zwycięzcom serdecznie gratuluję!


                                                                             Nauczyciel języka niemieckiego
                                                        Katarzyna Banaszczyk

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się