• 21-11-2019

  Data opublikowania

 • Estera Zittermann

  Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Informujemy, że na Stacji Kontroli Pojazdów przy ZS Nr 2 CKU w Pyrzycach,

  ul. Młodych Techników 5

   

  istnieje możliwość transakcji bezgotówkowych.

   

   

   

  W celu ułatwienia obsługi i dla wygody naszych klientów Stacja Kontroli Pojazdów wyposażona została w terminal płatniczy, dzięki czemu robiąc przegląd stanu technicznego pojazdu nie musisz posiadać przy sobie gotówki.

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się