• 19-10-2018

  Data opublikowania

 • Estera Zittermann

  Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Twórca tekstu

 • 19 października 2018 roku uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 CKU uczestniczyli w prelekcji pt. “I Ty Możesz Stać Się Ofiarą Handlu Ludźmi”. Spotkanie odbyło się w związku z obchodzonym w dniu wczorajszym Europejskim Dniem Przeciwdziałania Handlowi Ludźmi.

  Handel ludźmi - to współczesna forma niewolnictwa, na którą narażonych jest wielu młodych ludzi.

  Młodzież dowiedziała się jakie metody wykorzystywane są przez grupy przestępcze, żeby zwerbować swoje ofiary oraz gdzie w razie sytuacji kryzysowej szukać pomocy.

  Telefon zaufania dla ofiar i świadków handlu ludźmi - 22 628 99 99

  Beata Pawłowska

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się