• 18-12-2017

  Data opublikowania

 • Estera Witkowska

  Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Tradycyjny, mikołajkowy turniej badmintona odbył się 6 grudnia b.r. w Zespole Szkół Nr 2 CKU w Pyrzycach. Do rywalizacji zgłosiło się 16 uczniów i uczennic z techników i szkół zasadniczych.

   

  W kategorii dziewcząt zwyciężyła Wiktoria Skrobisz, drugie miejsce zajęła Patrycja Farbotko, a trzecie Daria Przerada. Wszystkie trzy są uczennicami drugiej klasy Technikum Ekonomicznego.

  W kategorii chłopców zwyciężył Daniel Kozakiewicz z klasy III Technikum Mechanizacji Rolnictwa, na drugim miejscu uplasował się Artur Witorzeńć z klasy IV Technikum Mechanizacji Rolnictwa, a trzeci był Bartosz Karwowski z klasy III Zasadniczej Szkoły Zawodowej - Mechanik Pojazdów Samochodowych.

  Gratulacje, wraz z okazałymi pucharami, złożyła pani wicedyrektor mgr Jolanta Kocanowska-Hajduła.

   

  Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na zajęcia w czwartki od godziny 15. 15.

  Grzegorz Młynarski

   

   

   

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się