• 03-03-2020

  Data opublikowania

 • Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Burmistrz Pyrzyc Marzena Podzińska zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych z Gminy Pyrzyce do wzięcia udziału w konkursie na etiudę filmową w ramach projektu "Spotkanie z paragrafem - czyli o hejcie i całej reszcie", który odbywa się w zakresie kampanii STOP HEJTOWI I MOWIE NIENAWIŚCI.

  plik pdf Oświadczenie o przekazaniu praw autorskich

  plik pdf Regulamin konkursu

   

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się