• 02-03-2020

  Data opublikowania

 • Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Twórca tekstu

 • Kim byli żołnierze wyklęci?

  Pamiętamy!

   

  „Wyklęcie” i „niezłomni” byli żołnierzami polskiego powojennego podziemia niepodległościowego i antykomunistycznego. Stawiali opór sowietyzacji Polski i podporządkowaniu jej ZSRR.

  Dlatego w ramach lekcji historii przypomnieliśmy sobie sylwetki Polaków, którzy żyli prawem „wilka” i podążali „wilczym tropem”. Poprzez prelekcje, warsztaty i niesamowicie wyczerpującą burzę mózgów upamiętniliśmy kolejną rocznicę Narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych.

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się