• 20-04-2020

  Data opublikowania

 • Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Kinga Kubacka

  Twórca tekstu

 • Nasza młodzież mieszkająca w internacie wraz z wychowawczynią panią Kingą Kubacką wzięli udział w konkursie dla młodzieży na etiudę filmową przeciwko mowie nienawiści i dyskryminacji "Spotkanie z Paragrafem". Gratulujemy zajęcia I miejsca.

  Film: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2657361707720482&id=818834411573230

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się