• 03-03-2020

  Data opublikowania

 • Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Twórca tekstu

 • Drugi etap olimpiady przed nami!

           Uczennice Nikola Piątek, Klaudia Merska z kl. TE, oraz Oliwia Kuzdak kl. 2 TE zakwalifikowały się do drugiego, wojewódzkiego etapu, ogólnopolskiej olimpiady „Warto wiedzieć wiecej o ubezpieczeniach.” Olimpiada jest jednym z elementów, realizowanego przez naszą szkołę projektu – Lekcje z ZUS.  Gratulujemy i trzymamy kciuki!

  Marta Jackowska-Żmuda

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się